...

Klimatyzacja dla domu

Zadbaj o swój komfort z naszą klimatyzacją.

Firma Klim-Mart to solidny partner dla wszystkich, którzy szukają najlepszego rozwiązania w zakresie klimatyzacji w domu, biurze czy zakładzie przemysłowym z woj. Łódzkiego. Zajmujemy się kompleksowym montażem klimatyzacji, oferując naszym klientom profesjonalną obsługę i najlepsze urządzenia dostępne na rynku.

W naszej ofercie znajdują się urządzenia wiodących marek, które cechują się wysoką jakością, niezawodnością i trwałością. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym klientom satysfakcję z zakupu i bezproblemową pracę klimatyzacji przez wiele lat.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, starając się dopasować system klimatyzacyjny do potrzeb i wymagań klienta. Nasi wykwalifikowani specjaliści pomogą w doborze odpowiedniego urządzenia oraz opracują projekt instalacji, uwzględniając indywidualne potrzeby i warunki pomieszczenia.

Nasza firma oferuje także usługi serwisowe i naprawcze dla klimatyzacji. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że ich urządzenia będą działać sprawnie i niezawodnie przez wiele lat.

Klim-Mart to firma, która dba nie tylko o jakość oferowanych urządzeń, ale także o jakość obsługi klienta. Nasz zespół jest zawsze gotów służyć radą i pomocą, dzięki czemu nasza współpraca z klientami jest zawsze na najwyższym poziomie. Zaufaj nam i ciesz się komfortem termicznym w swoim domu, biurze lub zakładzie przemysłowym!

Jaka klimatyzacja sprawdzi się najlepiej w domu?

 W dużych domach, mieszkaniach bardzo dobrze sprawdzi się wersja multisplit, która dzięki rozmieszczeniu kilku jednostek wewnętrznych umożliwia schładzanie kilku pomieszczeń jednocześnie.

W mniejszych pomieszczeniach, małych mieszkaniach bądź kawalerkach sprawdzi się znakomicie klimatyzator  typu split z jedną jednostką wewnętrzną.

Przy doborze odpowiedniego urządzenia ważne jest dobranie odpowiedniej mocy, zakładając, iż na każde 10m2 potrzebna jest moc około 1kW przy czym należy również wziąć pod uwagę nasłonecznienie pomieszczenia, ilość osób przebywająca w danym pomieszczeniu, urządzenia elektryczne, gdyż generują one dodatkowe ciepło.

Następnym krokiem jest wybór odpowiedniej dla nas marki, jak i zastanowienie się ,czy urządzenie ma być zaopatrzone również w opcję grzania, jonizowania powietrza, jak również czy ma posiadać funkcję oczyszczania powietrza z pyłów, kurzu i bakterii.

Jaki klimatyzator wybrać?

Montując klimatyzator musimy wiedzieć o tym, iż każdy składa się  z jednostki zewnętrznej znajdującej się na zewnątrz budynku i wewnętrznej, znajdującej się w pomieszczeniu. Jak już wyżej zostało wspomniane mamy do wyboru wersję  split i multisplit. Wybór zależny jest od wielkości jak również ilości pomieszczeń jakie pragniemy schłodzić  lub ogrzać. Na rynku mamy szeroki wachlarz modeli o różnym design, więc z pewnością dobierzemy  urządzenie spełniające walory estetyczne dla naszego pomieszczenia.

Klimatyzator kasetonowy to rodzaj klimatyzatora który zbliżony jest budową do konstrukcji typu split/multisplit z taką różnicą, że jednostka wewnętrzna zawieszana jest w konstrukcji sufitu podwieszanego. Ten rodzaj klimatyzatora najczęściej montowany jest w pomieszczeniach biurowych jak również, co prawda rzadziej w domach. Zaletą takiego urządzenia jest równomierne rozprowadzenie powietrza bez odczuwalnych prądów. 

Tego rodzaju klimatyzacja typu split/multisplit, składa się z jednostki zewnętrznej  i wewnętrznej. Ze względu na swój wygląd przypominający nowoczesne grzejniki, w wielu przypadkach montowany jest pod oknami bądź we wnękach, jednakże ze względu na duży wybór i nowoczesny design, montować je można na ścianie, jak również pod sufitem. Zaletą klimatyzacji przypodłogowej jest znaczna moc i doskonała cyrkulacja powietrza w pomieszczeniu, umożliwiając szybkie schłodzenie bądź ogrzanie powietrza.

Niezależnie od tego czy mieszkamy w małym mieszkaniu, apartamencie bądź domu, dobrze dobrana klimatyzacja posłuży nam wiele lat, jak i odmieni jakość naszego życia w zmieniającym się klimacie.

Potrzebujesz serwisu dla swojej klimatyzacji?

Dobrze trafiłeś!  Nasza firma posiada własnych serwisantów, którzy przeprowadzą profesjonalny serwis twojej klimatyzacji!

Obszar działania

Działamy głównie na terenie województwa łódzkiego. Miasta, które obsługujemy: Pabianice, Łask, Sieradz, Zduńska Wola, Łódź, Sieradz, Konstantynów Łódzki, Bełchatów, Rzgów. 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.